"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

"Київенерго" повертає киянам переплату за опалення

   За централізоване опалення та гаряче водопостачання "Київенерго" вже повернуло киянам майже 119 тис. грн переплати. Заяв про переплату всього подано 8 210 на загальну суму 8,7 млн ​​гривень. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв.

   "Якщо у киян є переплата в "Київенерго", то треба звернутися з відповідною заявою в один з міських відділень ЦКШ. У свою чергу ЦКШ збере повний пакет документів та передасть його на розгляд ПАТ "Київенерго". Місто НЕ може прийняти на себе переплати, тобто зобов'язання виплати боргів приватного підприємства. Тільки ПАТ "Київенерго" може перевірити по своїй базі і визначити – була переплата клієнтів чи ні", – повідомив Пантелєєв.

   На даний час кияни, за його словами, подали в ЦКШ 3 617 заяв про переплату за централізоване опалення і 4 593 заяви з гарячого водопостачання на загальну суму 8,7 млн ​​гривень. Кожен особовий рахунок перевіряється, підтверджується або не підтверджується оплата, тому це займає певний час. Крім того, "Київенерго" приймає остаточне рішення про повернення переплати. Пантелєєв наголосив, що влада робить все можливе, щоб споживачі отримали назад свої кошти в разі переплати.

   За матеріалами today.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua