"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Індекс якості повітря в столиці та чим дихають кияни

  29 грудня, індекс якості повітря склав 67 пунктів. Спасибі погоді, завдяки якій вихлопні гази залишаються прямо над столицею.

  Про це повідомляє 44.ua.

  67 пунктів - не критичний показник, але і радіти нічому. Для порівняння, 23 грудня результат вимірювань склав 26 балів, а вже 27 грудня повітря було чистим (всього 5 пунктів, уявіть собі).

  Не так давно розробник сервісу оголосив про збір коштів, які планує пустити на придбання нового обладнання. За словами ініціатора проекту, він планує значно розширити охоплення своїх досліджень.

  Що потрібно знати?! Якщо результат знаходиться в категорії від 51 до 100 балів, бот рекомендує гуляти, але допускати недовгий провітрювання приміщень. Результат від 101 до 150 допускає ризик для організму. Більш 151 пункту - найбільш тривожна частина таблиці, тоді киянам не рекомендується виходити на вулицю без захисної маски.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua