"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

У Києві понад тиждень живуть без опалення і гарячої води мешканці Солом'янського району

У КП «Київтеплоенерго" залишили жителів кількох багатоповерхівок в Солом'янському районі без опалення, коли на вулиці мінусова температура.

«У будинку по вул. Ушинського, 29 - гарячої води і опалення немає вже десяту добу - з 3 грудня. В "Київтеплоенерго" спочатку сказали, що це не їхня компетенція, а після заявили, що вже вирішили проблему і пустили тепло в будинок. Однак в квартирі досі холодні батареї. Вчора відповіли, що сьогодні повинні усунути, і такими обіцянками годують з 3 грудня!

Вже сил немає просто, і скаргу залишала, і звернення направляли і вже дзвонила раз 5 і в Фейсбук їм писала і нічого - одна брехня, і ніхто ніяких робіт по прориву тепломережі не проводить. Розрили і на тому крапка, а в квартирах не більше 16 градусів. Подібна ситуація і в сусідніх будинках», - скаржиться мешканка будинку Оксана.

У свою чергу в КП «Київтеплоенерго» відповіли, що на даний момент проводять ремонтні роботи і не можуть назвати термін їх закінчення.

За матеріалами golos.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua