"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

В Києві сосни та ялинки перед Новим роком охоронятимуть патрулі

  У Києві на території лісів патрулюватимуть мобільні групи працівників лісової охорони комунальних лісопаркових господарств та міського декоративного розсадника "Теремки". Таким чином хочуть вберегти хвойні насадження від вирубки на новорічні свята. Про це повідомили в Управління екології та природних ресурсів КМДА.

  Комунальні лісгоспи почали продавати новорічні ялинки. Їх виготовляють на спеціальних плантаціях або при проведенні рубок для формування і оздоровлення лісів.Ялинки можна купити за адресами: вулиця Святошинська, 24 (КП "Святошинське ЛПГ"), вул. Новоросійська (Опришківська), 35 (КП "Дарницьке ЛПГ"). Ціни за ялинку стартують від 66 гривень.

  В управлінні КМДА підкреслили, що штраф за незаконну вирубку хвойних дерев складає від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-170 гривень), а для посадових осіб - від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів (119-204 грн). Якщо ж насадженням завдано істотної шкоди, або якщо вирубка відбувалася в заповідниках, на територіях природно-заповідного фонду або в інших особливо охоронюваних лісах, то штраф становитиме від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів (5100-8500 грн) доходів громадян. Можливий також арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

За матеріалами segodnya.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua