Кияни за справедливість

Громадський рух

«Київоблгаз» перестарався з нарахуванням санкцій комунальному підприємству

  У Бориспільське комунальне підприємство «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління», що розташоване по вул. Броварський, 1, нагрянули представники газової служби. Газовики вимагали техпаспорт на лічильник, а не отримавши його, заявили, що лічильник буде знятий для метрологічної перевірки у зв'язку з порушенням її термінів.

 Пізніше з'ясувалося, що газовики вони говорили з ремонтним працівником котельні, який не мав доступу до оригіналу паспорта або свідоцтва на лічильник. Акт також був складений без присутності інженера, відповідального за ведення газового господарства. Про це повідомили verhovenstvo.com.

  Зняли лічильник газівники тільки через три місяці, після закінчення опалювального сезону. При цьому труби лічильника не опломбували, а просто відключили постачання газу на вході. Ще через три місяці, перед початком чергового опалювального сезону, представників комунального підприємства викликали на засідання Бориспільського ділянки Броварського філії ПАТ «Київоблгаз». Комунальникам донарахували обсяг недоврахованої природного газу за попередній опалювальний сезон в розмірі 50525 куб. м, за який потрібно було заплатити 410,5 тис. грн. Як неважко здогадатися, вирішення питання було перенесено до суду.

  Представник «Житлового ремонтно-експлуатаційного управління» перш за все зазначив, що фактичне проведення засідання комісії відбулося на тиждень раніше, ніж були оформлені її документи, і він не міг уявити свої пояснення та заперечення. Розрахунки ж «неврахованих спожитого газу» комісія провела з розмахом: при тому, що один з котлів не працював, розрахунки були зроблені так, ніби обидва котла котельні працювали 24 години 7 днів на тиждень. Насправді підприємство працює 8 годин на день 5 разів на тиждень. При цьому обмежене споживання природного газу в межах ліміту та опалювального сезону також підтверджується фіксованими показаннями лічильника. Мало того, спірна сума була розрахована також з податком на додану вартість, який в даному випадку не застосовується.

  Всі представлені Бориспільським КП «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління» доводи були прийняті господарськими судами, виносили рішення, що оперативно-господарська санкція ПАТ «Київоблгаз» повинна бути скасована. Це остаточно підтвердив Верховний суд. Але навряд чи газовики відмовляться від тенденції абсолютно безпідставно нараховувати величезні санкції. Це варто врахувати в наступаючому опалювальному сезоні.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua