Кияни за справедливість

Громадський рух

Киянам за кожне придбане авто пропонують садити по дереву

  На екоакції “Купив машину? Посади дерево!”, яку організовує “Тойота-Україна” киян закликали більш відповідально ставитися до природи. Понад 100 активістів протягом 2,5 годин висадили 110 дерев та 168 інших рослин і квітів в Оболонському районі столиці. Про це повідомила прес-служба автовиробника.

  “Багато років поспіль Київ вважався найзеленішим містом України. Проте з розширенням інфраструктури будівель стало більше, частішають і випадки вирубування дерев задля вивільнення територій під нові споруди. Наша столиця вже не така “зелена” й мальовнича, як колись – тепер менше місця для відпочинку на природі та прогулянок з дітьми”, – говорить Сергій, учасник події.

  Люди посадили 110 нових дерев, серед яких, – ялівець, сумах та катальпа. Остання в переліку рослина дуже розповсюджена в Японії, й відома ще однією назвою – “дерево щастя”.

  На місці де висаджують дерева в 2011 році був пустир.А тепер тут розквітнув справжній зелений оазис із екзотичних дерев. Загалом компанією “Тойота-Україна” було висаджено понад 4 000 дерев.

   mdp.org.ua

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua