Кияни за справедливість

Громадський рух

Жителі Київщини можуть повернути кошти за комунальні платежі

  На комунальну компенсацію мають право всі, хто ще не встиг оформити субсидію, таке рішення прийняв Кабмін. Компенсація витрат населення на комуналку регулюється постанову Кабміну No848. Про це повідомили kv.oblast.online.

  Відповідно до нормативно-правовим документом, сім'я може розраховувати на повернення витрат навіть якщо звернутися з документами в 11-м або 12-м календарному місяці. Крім того, компенсувати будуть незалежно від системи опалення, яким користуються в домогосподарстві.

  Перерахунок буде з початку опалювального сезону. Навіть якщо сім'я подасть документи в грудні, компенсація їй буде нараховуватися з початку опалювального періоду.

  Також для отримання субсидії жителям Київщини необхідно подати заяву і декларацію про доходи до місцевого відділення праці та соцполітики, документи також можна надіслати рекомендованим листом або оформити через інтернет.

На сайті subsidii.ioc.gov.ua можна дізнатися про розмір субсидії.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua