"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Київщина знову повернуться до технології ямкового ремонту автодоріг

  На основних магістралях країни в найближчі 5 років буде використовуватися технологія ямкового ремонту.

  Глава «Укравтодору» Славомір Новак під час форуму Європейської Бізнес Асоціації зазначив, що на основних автомагістралях країни Україна зможе відмовитися від технології ямкового ремонту через 5 років. Про це повідомили kv.oblast.online.

  Відповідно до державного бюджету нашої країни на фінансування автодоріг, в тому числі і на ремонтні роботи, буде виділено на 19% більше коштів, ніж цього року - до 57 млрд грн. Не дивлячись на збільшення фінансування, дороги будуть ремонтувати старими методами.

  Тим більше з цього року 120 тис. км автодоріг нашої країни знаходяться в розпорядженні місцевої влади з гарантованим фінансуванням за рахунок коштів Дорожнього фонду в розмірі 35% від його надходжень, а в розпорядженні «Укравтодору» знаходиться всього лише 50 тис. км. автодоріг.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua