"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили в Києві

   Будьте обережними! В Києві з 28 квітня по 1 травня протримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки (5 класу), тому в зв’язку з цим фахівці закликають киян максимально обережно поводитися з вогнем. Нагадують також і про правила поведінки в разі виникнення пожежі особливо в лісопаркових зонах.

   Про це відомо з ua.interfax.com.ua.

Картинки по запросу пожежа в лісі фото

   Декілька рекомендацій від Київської міськдержадміністрації, - "Якщо ви опинилися в осередку пожежі: не панікуйте і не приймайте поспішних необдуманих рішень, не тікайте від полум'я, яке швидко наближається, у протилежний від вогню бік, долайте крайку вогню проти вітру, закривши голову і обличчя одягом; з небезпечної зони, до якої наближається полум'я, виходьте швидко, перпендикулярно напрямку поширення вогню; якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість або галявину, увійдіть у водойму або накрийтеся мокрим одягом і дихайте повітрям над самою поверхнею землі (тут менш задимлено), рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини."

   Гасити полум'я на невеликих низових пожежах міськадміністрації рекомендують закидаючи вологим ґрунтом та затоптуючи ногами, заливаючи водою, забиваючи його гілками листяних порід дерев.

   "Під час гасіння пожежі не відходьте далеко від доріг і просік, не випускайте з поля зору інших учасників гасіння пожежі, підтримуйте з ними зв'язок за допомогою голосу; будьте обережні в місцях горіння високих дерев, вони можуть обрушитися і травмувати вас; особливо будьте обережні в місцях торф'яних пожеж, враховуйте, що там можуть створюватися глибокі вирви, тому рухайтеся, перевіряючи палицею глибину вигорілого шару", - наголосили в КМДА.

   В адміністрації закликали до того, щоб люди після виходу з осередку пожежі, обов’язково, повідомити місцевим органам влади і пожежній службі про місце, розміри та характер пожежі.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua