Кияни за справедливість

Громадський рух

Стабільність електропостачання чекає на центральні райони Києва

    "Київенерго" збільшило на третину потужність електропостачання центру столиці, завершуючи розпочату в 2017 р реконструкцію електричної підстанції "Центр" 110/10 кВ, яка відповідає за якість і стабільність електропостачання центральних районів столиці.

    Ще в 2000 р побудовали підстанцію- тоді вона вважалася однією з найпотужніших і сучасних в країні. Однак з часом, переважно через зростання попиту на електроенергію з боку існуючих і нових споживачів, її потужності стало не вистачати. Потужності підстанції 80 МВА, існуючої до недавнього часу, не вистачало для підключення нових споживачів, виникали труднощі з резервуванням потужності в разі аварійного відключення одного з трансформаторів.
   Для підвищення надійності та подолання дефіциту "Київтранс" встановили на підстанції "Центр" два силових трансформатора по 63 МВА кожний, збільшивши її потужність на третину. Підстанцію обладнали новими вимикачами і сучасними мікропроцесорними пристроями релейного захисту та автоматики 10 кВ, повністю переоснастили 68 осередків 10 кВ, встановили в кожному осередку лічильники комерційного і технічного обліку електроенергії. Сучасна автоматизована система управління підвищує можливості оперативного реагування на будь-яку аварійну ситуацію - аналіз режимів роботи і відхилення від норми не вимагає втручання диспетчера, процес відбувається автоматично.
     В реконструкцію підстанції "Центр" інвестували 56,5 млн грн. Київенерго першим в Україні почало проектування, будівництво і модернізацію обладнання та мереж за технологіями Smart Grid (в перекладі з англ. - "розумні" мережі електропостачання). Трансформаторні підстанції на вулицях Княжий Затон і Велика Васильківська обладнані автоматизованими системами управління, які дозволяють без людського втручання контролювати параметри якості електроенергії та оперативно реагувати на будь-які відхилення від норми, перемикати лінії в автоматичному режимі. Компанії щорічно планує збільшувати інвестиції в Smart Grid технології. Це дозволить підвищити якість і надійність електропостачання, побудувати принципово нову для України систему електропостачання.


Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua