"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

За погане прибирання київських вулиць штрафуватимуть

   Особи, відповідальні за підмітання вулиць і дворів у Києві будуть нести матеріальну відповідальність за якість своєї роботи. 
Як заявив заступник голови Київскої міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, міські інспектори з благоустрою здійснюють обходи територій і в разі потреби складають відповідні протоколи, які є підставою для подальшого накладання штрафу.
   Відповідальність за прибирання і обробка територій несуть не тільки комунальні ЖЕУ, а й орендарі або власники. Голови правлінь ОСББ і ЖБК, власники торгових точок, офісних приміщень повинні забезпечити належне прибирання ділянок, за які вони відповідальні. 
   На даний момент комунальні житлово-експлуатаційні дільниці (ЖЕУ) продовжують посипанна дворів та міжквартальних проїздів піском і сіллю для боротьби з ожеледицею. Задыяно більше 3 тисяч співробітників ЖЕУ, використано 125 тонн сипучих матеріалів.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua