Кияни за справедливість

Громадський рух

КМДА шукає гроші в кредит, щоб відновити постачання гарячої води

В Києві планують відновити постачання гарячої води. В деяких місцях її не було з квітня. Вода не подається через заборгованість за газ.

В КМДА намагаються знайти вихід із ситуації через Національну комісію, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Йде мова про кредит на погашення боргу за газ. Одну котельню, що обслуговує будинки в «Турецькому містечку» вже підключили. По забезпеченню майбутнього опалювального сезону в Києві проблем не має: Дарницька ТЕЦ вугіллям вже повністю забезпечена, резервний запас мазуту зберігся з минулого сезону, бо не використовувався, а за газ «Київенерго» розраховується з тих коштів, що платять кияни за надані послуги по гарячій воді та опаленню. Наразі критичних неплатежів від населення в місті не існує, за винятком тих будинків, де послугу відключено.

Станом на 31 серпня борг компанії перед ПАТ «КИЇВГАЗ» становить 177 млн грн. В компанії наголошують: погашення боргів за газ та його транспортування залежить від повноти та своєчасності розрахунків споживачів тепла. Несплата ставить під загрозу стабільне енергозабезпечення столиці.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua