Кияни за справедливість

Громадський рух

85% столичних доріг потребують ремонту

Капітального ремонту та реконструкції потребують понад 85% автомобільних доріг Києва, повідомили у КП "Київавтодор".
Загалом наголошується, що на сьогоднішній день дорожня мережа Києва більш ніж на 85% потребує капітального втручання для приведення до належного стану. Це складно зробити, оскільки на це потрібні великі кошти, а також через те, що доведеться перекрити ціле місто. Тому, весь рік здійснюється поточний ремонт. Це дає можливість дочекатися капітального ремонту дорожніх ділянках. Квадратура вулично-дорожньої мережі міста Києва становить 26 мільйонів квадратних метрів.Капітального ремонту та реконструкції потребують понад 85% автомобільних доріг Києва, повідомив голова комунальної корпорації "Київавтодор" Олександр Густелев. Читайте також "Київавтодор" відремонтував майже мільйон квадратних метрів доріг "На сьогоднішній день дорожня мережа Києва більш ніж на 85% потребує капітального втручання для приведення до належного стану. Це складно зробити, оскільки на це потрібні великі кошти, а також через те, що доведеться перекрити ціле місто. Тому, ми весь рік здійснюємо поточний ремонт. Це дає можливість дочекатися капітального ремонту дорожніх ділянках", - сказав він. Загалом, за словами чиновника, квадратура вулично-дорожньої мережі міста Києва становить 26 мільйонів квадратних метрів.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/transport/2114309-kapremontu-potrebuyut-ponad-85-stolichnih-dorig.html

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua