Кияни за справедливість

Громадський рух

Кияни можуть вимагати перерахунку тарифів на ЖКП за неякісну роботу ЖЕКів

Київська влада з 1 червня збільшила тариф за утримання будинків та прибудинкових територій одноразово та одразу удвічі.
Активісти впевнені, що тариф абсолютно не відповідає якості надання послуг, адже підрахували, що за останні 5 років послуги з утримання прибудинкових територій надавалися споживачам не в повному обсязі, оскільки фактичні витрати на них мали тенденцію до скорочення, а в новому тарифі взагалі не закладені витрати на капітальний ремонт та ряд інший послуг. Вони подали до суду для оскарження підвищення тарифів, але розуміють, що справа затяжна. Тому голова правління Центру захисту прав громади Голосіївського району радить вимагати перерахунків по квартплаті згідно встановленій нормативними актами процедурою, передає ICTV.
“Згідно постанови Кабміну №970 від 2013 року ви можете скласти акт-претензію, віднести її в ЖЕК і зареєструвати там, і таким чином вимагати перерахунків по квартплаті за ненадані, надані не в повному обсязі або неякісно надані послуги ЖЕКами. Бо тарифи подвоїли, а якості поки жодної», - наголошує голова правління.
Раніше активісти заявили, що підвищення столичних тарифів на квартплату є безпідставним, а бездіяльність Київської міської ради в контексті кричущих порушень обсягів надання послуг ЖКГ потрібно визнати неправомірною. У зв'язку з чим до суду подається позовна заява задля скасування розпорядження Київської міськдержадміністрації (КМДА) №668 від 6 червня 2017 року, якою було удвічі підвищено тарифи на послуги з утримання прибудинкових територій комунальними експлуатуючими організаціями.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua