"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

У Києві квартплату підвищать вдвічі

З 1 липня в Києві в два рази подорожчає квартплата - тарифи на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій.
Для кожного будинку свій тариф, але в середньому квартплата подорожчала в два рази і тепер киянам доведеться платити по 5,85 грн за кв. м.
Нагадаємо, зараз середній тариф становить 2,80 грн.
Влада залишає киянам можливість платити за послугу по стимулюючим тарифами з 10-відсотковою знижкою, якщо оплата здійснюється до 20-го числа місяця.
"Таке непопулярне рішення пов'язане з підвищенням мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму, нам потрібно підвищувати зарплати двірниками, інакше ми просто їх втратимо. Квартплата не змінювалася з 2010 року! За три роки електрика подорожчала в шість разів, зросли послуги з вивезення твердих побутових відходів, подорожчало горючі. Це мінімальний тариф, щоб галузь працювала і не настав колапс ", - пояснили в КМДА.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua