Кияни за справедливість

Громадський рух

ЖКГ та екологія

В Києві сосни та ялинки перед Новим роком охоронятимуть патрулі

  У Києві на території лісів патрулюватимуть мобільні групи працівників лісової охорони комунальних лісопаркових господарств та міського декоративного розсадника "Теремки". Таким чином хочуть вберегти хвойні насадження від вирубки на новорічні свята. Про це повідомили в Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Детальніше...

У Дніпровському районі столиці побудують нову дорогу

  Автомобільна дорога пройде між вул. Довбуша та Броварським проспектом. Сьогодні почався процес землевідведення під дорогу - проект проходить державну експертизу. Про це повідомили в Дніпровській районній держадміністрації.

Детальніше...

«Київоблгаз» перестарався з нарахуванням санкцій комунальному підприємству

  У Бориспільське комунальне підприємство «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління», що розташоване по вул. Броварський, 1, нагрянули представники газової служби. Газовики вимагали техпаспорт на лічильник, а не отримавши його, заявили, що лічильник буде знятий для метрологічної перевірки у зв'язку з порушенням її термінів.

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua