Кияни за справедливість

Громадський рух

Більше 700 киян за рік захворіли кліщовим бореліозом

  В.о. директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергій Чумак розповів про те, що у Києві з початку року більше 700 осіб захворіли бореліозом (хвороба Лайма), зараження якого відбувається при укусі інфікованим кліщем. Про це повідомили 44.ua.

  "За 9 місяців 2018 року на території Києва зареєстровано 766 випадків бореліозу (хвороби Лайма) у жителів міста. При цьому за аналогічний період 2017 року - 623 випадки. Смертельних випадків не було", - сказав Сергій Чумак.

  За його словами, найчастіше кліщі нападають під час перебування людини в зелених зонах міста: це парк ім. Рильського, парк Дружби народів, ліс "Пуща-Водиця" та парк Нивки.

  Наголошується, що через теплу осінь, зокрема, вересня-жовтня, часті напади кліщів в Києві ще фіксуються. Однак з настанням холодів очікується сезонний спад.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua