Кияни за справедливість

Громадський рух

На карантин у Києві закривають школи 09 лютого 2018

КАРАНТИН

 

 Ще на 7 лютого у столиці було зачинено 36 шкіл. Але за кілька днів ситуація швидко змінилася і вже на 9 лютого у Києві через грип повністю призупинено заняття у 57 школах та у 53 покласово. 

 Розповів про це перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, як відомо від прес-служби КМДА за посиланням http://www.unn.com.ua/uk/news

Микола Поворозник розповів: “Тимчасове обмеження навчання - це запобіжний захід. Закриваються школи на карантин для того, щоб діти хоча б тиждень не контактували між собою, якщо є ознаки захворюваності понад 20% присутніх в класі. Наразі у столичних навчальних закладах спостерігається стрімка динаміка збільшення кількості учнів, які захворіли на грип та ГРВІ. У зв’язку з цим у школах призупиняється навчальний процес. Наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Деснянському (закрито 19 шкіл повністю та 4 школи покласово) та Оболонському (закрито 14 шкіл повністю та 2 школи покласово) районах. Крім того, у Голосіївському районі закрито 2 школи повністю і 10 шкіл — покласово, у Дарницькому: 6 шкіл повністю, 8 — покласово, у Дніпровському: 9 шкіл покласово, у Печерському: 1 школа повністю і 1 покласово, у Подільському: 1 — покласово, у Святошинському: 6 шкіл повністю та 12 покласово, у Солом’янському: 9 шкіл повністю та 6 — покласово. Не закрито жодного шкільного навчального закладу у Шевченківському районі. Таке рішення прийняли керівники навчальних закладів спільно з районними управліннями освіти.”

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua