Кияни за справедливість

Громадський рух

Грип та вакцинація в столиці

 У Києві за останні 5 тижнів на грип захворіли понад 21 тисяч осіб. При цьому в столиці епідемії грипу зараз немає.
 Більше 27 тисяч киян зробили вакцинацію від грипу з початку епідеміологічного сезону. Про це відомо зі слів першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Він сказав: «Велика частина хворих на грип у Києві - це діти. Зараз ситуація з інфекційним захворюванням йде на спад, тому не можна говорити про епідемію і карантин».

Микола Поворозник наголосив, що схожа ситуація з захворюваністю була і в минулому році. У зв'язку з незначними випадками захворювання в столиці частково обмежений навчальний процес в школах.

«У Києві закриті на карантин тільки ті школи, де захворюваність перевищує 20%. На даний момент тільки в трьох школах Києва повністю обмежена навчання. Найбільша кількість відсутніх учнів сьогодні - в школах Святошинського та Дарницького районів », - розповів Поворозник.

Школи Києва вже з 1 лютого почали приймати рішення про призупинення навчального процесу, якщо на ГРВІ та грип хворіє більше 20% учнів.Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua