Кияни за справедливість

Громадський рух

Організації Товариства Червоного Хреста міста Києва запрошує бажаючих здали донорську кров для тих, хто потребує допомоги

     Всіх бажаючих запрошують здали донорську кров для тих, хто того потребує. 15 лютого у межах щомісячної акції до 100-річчя Товариства Червоного Хреста України у приміщенні Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста міста Києва відбудеться збір крові.
     Стати донором – це виняткова можливість подарувати свою кров незнайомій людині, яка потребує допомоги. Донорська кров потрібна людям, які мають онкологічні захворювання і залишаються живими завдяки донорам. Вона також може бути використана при операціях, пологах, кровотечах, тяжких травмах, опіках. Штучної альтернативи продуктам крові не існує. Кров однієї людини може врятувати життя 5-4 пацієнтам.

     Кожна здорова людина від 18 до 60 років може бути донором. Напередодні кроводачі потрібно виключити з раціону жирну їжу. Стерильними індивідуальними системами одноразового використання проводиться забір крові, що повністю виключає зараження. Донор при здачі крові безкоштовно обстежується на: групу крові, резус-фактор, біохімічне обстеження, ВІЛ, гепатити «В», «С», сифіліс, АТЛ (печінковий показник). Після здачі крові донору надається звільнення на 2 дні від роботи та навчання із збереженням заробітної плати (можна використати упродовж року з моменту здачі крові). Компенсаційна плата – 73 грн. на харчування.

                      Для здоров’я донора корисна здача крові або плазми:

-          запускає процес оновлення організму,

-          стимулює імунітет,

-          знижує ризик розвитку захворювань серцево – судинної системи.

      Детальну інформацію можна дізнатися на телефоном: 425-50-27, 425-45-17.

      Всіх бажаючих чекають 15 лютого 2018 року (четвер) з 9.30 до 13.00 за адресою: Контрактова площа, 12 (вхід з двору), 2-ий поверх. При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua