Кияни за справедливість

Громадський рух

В Столиці безкоштовна консультація американських нейрохірургів

       В столичному Міжнародному центрі нейрохірургі, з 2 березня 2018 року, безкоштовно прийматимуть пацієнтів нейрохірурги зі США Люк Томич і Майкл Коуен.

     Люк Томич — із Техасу, працює у Нью-Йорку. Він лікує хворих із пухлинами головного мозку, аневризмами, патологією хребта в дорослих і дітей. Народився в США, але має українське походження. Одружений з українкою. Вільно володіє українською мовою. Приїзд американських колег відбувається за підтримки міжнародної організації RAZOM for Ukraine та особисто президента організації Марії Сороки, що взяла на себе фінансові витрати пов'язані з візитом.
     Ігор Ігоревич Курілець нейрохірург клініки розповів: - Це вже третій візит доктора Люка Томича, попередні відбулися в 2016-му та 2017 роках. Всього за час минулих візитів ми проконсультували 400 пацієнтів, зробили 40 операцій.
     Цього року Люк Томич і Майкл Коуен планують провести в Україні чотири тижні.
— Ми запрошуємо хворих із пухлинами головного мозку, судинними патологіями, гідроцефалією, а також пухлинами спинного мозку. Пропонуємо записатися на консультацію. Навіть якщо це не буде операція, ви матимете можливість безкоштовно отримати корисну пораду. В складних випадках надішлемо дані до США. Бажано, щоб перед консульта­цією людина прийшла до нас, аби ми назначили обстеження. Це мають бути свіжі рентгенівські знімки, якісні МРТ головного мозку, — додає Курілець.
      Запис на консультацію проводять за телефонами:

-  0(44) 592 90 79;

-  0(68) 369 14 07;

-  0(93) 945 48 75.

      Консультації в Міжнародному центрі нейрохірургії проходять за живою чергою.

Центральна клініка: м. Київ, вул. Липська, 11, тел. 0(44) 592 68 78

м. Кременчук, лікарня "Нафтохімік", вул. Свіштовська, 3, тел. 0(99) 309 20 21

м. Стрий, вул. Ольги Басараб, 15, тел. 0(67) 891 00 00

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua