Кияни за справедливість

Громадський рух

Здоров'я і краса

Більше 700 киян за рік захворіли кліщовим бореліозом

  В.о. директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергій Чумак розповів про те, що у Києві з початку року більше 700 осіб захворіли бореліозом (хвороба Лайма), зараження якого відбувається при укусі інфікованим кліщем. Про це повідомили 44.ua.

Детальніше...

Кияни до 14 вересня зможуть безкоштовно пройти медичне обстеження

   На цьому тижні в столиці триватиме пілотний проект «Лікар в вашому домі» для профілактики та раннього виявлення захворювань киян. Жителі столиці можуть отримати консультації за станом здоров'я, перевірити рівень цукру і холестерину в крові, виміряти тиск, визначити індекс маси тіла, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання.

 

Детальніше...

Організації Товариства Червоного Хреста міста Києва запрошує бажаючих здали донорську кров для тих, хто потребує допомоги

     Всіх бажаючих запрошують здали донорську кров для тих, хто того потребує. 15 лютого у межах щомісячної акції до 100-річчя Товариства Червоного Хреста України у приміщенні Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста міста Києва відбудеться збір крові.

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua