"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Здоров'я і краса

Які смертельні хвороби можна підхопити з українських грошей?

В Україні поступово впроваджують безготівковий проїзд. Це не лише економитиме людям час та гроші, а й може вберегти від низки небезпечних хвороб.

У Kyiv Smart City вирішили провести мікробіологічні випробування декількох найуживаніших повсякденних речей. Мова йде про купюру номіналом 1 гривня та жетон на метро.

Cеред шкідливих бактерій були знайдені збудники стафілококу та патогенних ентеробактерій (найвідоміша з них – паличка Коха). Стафілокок може призвести до запальних захворювань сечового міхура (наприклад цистит) і нирок, пневмонії, токсичного шоку. Паличка Коха спричиняє туберкульоз – інфекційне захворювання. Туберкульоз передається повітряно-крапельним шляхом, коли уражена людина кашляє чи чхає. Без належного лікування ця хвороба може бути смертельною.
Також аналіз показав, що, розраховуючись готівкою, можна підчепити атрофічний гастрит, перитоніт, плеврит, менінгіт, сепсис, дисбактеріоз та харчове отруєння.

Більше 700 киян за рік захворіли кліщовим бореліозом

  В.о. директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергій Чумак розповів про те, що у Києві з початку року більше 700 осіб захворіли бореліозом (хвороба Лайма), зараження якого відбувається при укусі інфікованим кліщем. Про це повідомили 44.ua.

Детальніше...

Кияни до 14 вересня зможуть безкоштовно пройти медичне обстеження

   На цьому тижні в столиці триватиме пілотний проект «Лікар в вашому домі» для профілактики та раннього виявлення захворювань киян. Жителі столиці можуть отримати консультації за станом здоров'я, перевірити рівень цукру і холестерину в крові, виміряти тиск, визначити індекс маси тіла, пройти експрес-тестування на неінфекційні захворювання.

 

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua