"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Батько Героя Небесної сотні: «Я хочу знати, хто віддав наказ вбивати»

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань та батько Устима Голоднюка, загиблого 20 лютого 2014 р. на вул. Інститутській, Володимир Голоднюк розповіли в ефірі Громадського про хід розслідування справи про вбивства на Майдані.

За словами адвоката, справа може бути розкрита і має бути розкрита, але для цього потрібне відповідне ставлення від керівництва держави.

«Аргументи прокуратури, ці дитячі відмовки для мене, колишнього працівника міліції, вони кумедні і смішні. Ще не було такого в світовій історії, щоб на камеру, в прямому ефірі вбивали людей, і при цьому ніхто не був покараний. Це смішно. Покарайте винних. В нас максимум, що можуть зробити — це звільнити і помахати пальчиком.

Ще дивує одне: як можна говорити, що справи не розслідуються належно, бо немає доказів, що 90% доказів знищено і т.д. Докази є! Скільки відео-, фотоматеріалів, зроблених журналістами, активістами. Хіба це не докази?» — запитує Володимир Голоднюк.

Труднощі розслідуванні справи – ще й у тому, що багато людей, які були свідками у справі вбивств на Майдані, загинули на війні на сході країни.

«Ми досі шукаємо свідків. Деякі відгукнулись, деякі, на жаль, загинули. Наприклад, Андрій Юркевич («Грізлі») був свідком вбивства Устима. Він намацував пульс у мого сина, думав, що він ще живий. Я з ним зідзвонювався, ми говорили про це. Та, на жаль, він загинув в зоні АТО», — розповів пан Володимир.

Він каже, що чим довше затягується слідство, тим важче розслідувати. І це робиться свідомо.

«Ми проводили альтернативне розслідування, тому ми знаємо все про обставини вбивства Устима. Я не знаю лише одного: хто стріляв. Але мені і не важливо, хто натиснув на курок, мені важливо знати, хто віддав наказ вбивати, бо ця людина – злочинець. А той, хто стріляв, буде відповідати перед Богом», — каже Володимир Голоднюк.

Не зважаючи на всі перешкоди, які доводиться долати родичам загиблих активістів і їхнім адвокатам, вони переконані, що доберуться до істини цієї справи і усі винні рано чи пізно будуть покарані.
http://infoprostir.te.ua

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua