"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Під Києвом аферистка заробляла на дітях

  У Білій Церкві орудувала шахрайка, яка привласнила гроші понад півсотні довірливих громадян. 52-річна жінка, будучи керівником одного з благодійних фондів Білоцерківського району, розповсюдила інформацію про організацію екскурсійної поїздки в Польщу для школярів з метою ознайомлення з навчальними закладами країни. Але за версією Білоцерківської міської прокуратури, організовувати таку поїздку благодійниця не мала наміру. Обманним шляхом вона заволоділа коштами 51 особи. 

  Протиправна діяльність тривала протягом 2016-2017 років, поки не була припинена місцевою прокуратурою. На даний момент завершено досудове розслідування. Матеріали готуються для пеердачі в суд. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

За інформацією kiev.sq.com.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua