"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

З незаконною рекламою у Києві почали боротися роботи

З незаконною зовнішньою рекламою в Києві почали боротися по-новому - автодозвоном, який блокуватиме телефони фірм, які "засмічують". Їм будуть дзвонити автоматично з вимогою прибрати нелегальну рекламу, яка не приносить відрахувань до бюджету і псує зовнішній вигляд міста.

  Як пояснив перший заступник директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій, зараз дзвінки здійснюються в тестовому режимі з 9:00 до 18:00 за 200 номерам. Триватиме тестовий режим близько двох тижнів. Після дзвонити будуть в режимі 24/7.

  "Спочатку інспектор КП" Благоустрій "фіксує на місці порушення, дзвонить за вказаним номером на рекламі, щоб упевнитися, чи надає підприємець дані послуги. Потім цю інформацію перевіряє аналітичний відділ. Після чого зазначений номер вноситься в базу автодозвону. На номер кожні пару хвилин буде дзвонити робот і повідомляти, що реклама розміщена з порушеннями і необхідно звернутися в районне відділення "Київблагоустрою". Автодозвон припиняється тільки після того, як порушник прибирає рекламу і це на місці фі КВІР інспектор ", - пояснює Панчій.

  Згідно зі змінами в правилах благоустрою, які в листопаді цього року підтримали депутати Київради, на рекламі повинна бути вказана інформація про її розповсюджувача з телефоном, номером дозволу і терміном її дії. Будь-яка реклама, незалежно від місця розташування, без належного маркування буде вважатися незаконною. Штраф за порушення становить 360-1340 грн для фізосіб, 850-1700 грн для юросіб.

  "Заблокувати номер автодозвону не вийде. Порушник, звичайно, може змінити номер, тоді в такому випадку незаконну рекламу демонтують балансоутримувачі тих об'єктів, на яких вона розміщена. На практиці ми бачимо, що порушники оперативно звертаються в «Київблагоустрій", тому що не хочуть втратити контактні номери телефонів ", - пояснює чиновник.

  Також влада має намір боротися з бренд-мобілями - авто з причепами, на яких розміщена реклама. Демонтувати їх будуть в присутності поліції.

  "Вони не тільки заважають пішоходам, а й створюють аварійні ситуації", - розповіли в КП "Київблагоустрій".

  Позбавлятися почнуть і від рекламних конструкцій (14,5 тис. Штук), які багато років зберігаються на складі КП "Київреклама". "Власникам вони не потрібні, а ми змушені витрачати кошти на оренду приміщень для зберігання цього металобрухту", - підсумували в мерії.

  За матеріалами segodnya.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua