Кияни за справедливість

Громадський рух

На Київщині на хабарі попався посередник

  Директор однієї будівельної компанії задумав взяти в оренду земельні ділянки та на них побудувати багатоповерхівки з метою подальшого продажу квартир, повідомляє сайт Нацполіціі Київщини.

  У процесі роботи було укладено ряд договорів із забудовниками на спільне будівництво багатоповерхівок на території орендованої землі. Як потім з'ясувалося, у будівельної фірми виявилося підробленим дозвіл на виконання будівельних робіт, в зв'язку з чим будівництво довелося зупинити і звернутися до відповідних інстанцій для отримання дозволу на проведення будівельних робіт.

  Один з так званих компаньйонів зголосився допомогти підприємцю в отриманні дозволу за винагороду $ 150 000. У салоні автомобіля підозрюваного були знайдені і вилучені грошові кошти, мобільний телефон і документи.

  Затримано був 32-річний зловмисник, мешканець міста Бровари на місці передачі неправомірного грошової винагороди. Спецоперація було поведена правоохоронцями Київщини при тісній співпраці з управлінням по захисту економіки столичного регіону.

  В даний момент вирішується питання про повідомленні затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 369-2 «Зловживання впливом» Кримінального кодексу України, санкції даної статті передбачають позбавлення волі від 2-х до 5-ти років.

  За матеріалами kv.oblast.online.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua