Кияни за справедливість

Громадський рух

Бійка в Києвському аеропорту

  У столиці в аеропорту «Київ»,через затримку рейсу, між пасажирами двох рейсів розпочалася колотнеча. Яка призвела до бійки.
  Конфлікт трапився в транзитній зоні після паспортного контролю. Як виявилося зламався літак, який повинен був летіти з Киева, тому рейс «Київ -Шарм-ель-Шейх» довелося затримати. Пасажири вже пройшли паспортний контроль і чекали посадки. Під час очікування у деяких пасажирів не обійшлося й без випивки.

  В результаті несправності керівництво прийняло рішення подати для посадки пасажирів літака, який мав виконати рейс до Мінська. Таким станом речей виявилися незадоволені громадяни Білорусії. Вони затіяли масову бійку і не пускали пасажирів в літак до Єгипту. Близько 20 осіб вийшли в зону паспортного контролю і почали блокувати доступ до нього і створювати конфлікти. Дебоширів затримала прикордонна служба і передала правоохоронцям.

  В результаті затримали рейс «Київ - Будапешт» на дві години. В Єгипет лайнер досі не вилетів, хоча за розкладом відправлення літака планувалося о 2:15.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua