Кияни за справедливість

Громадський рух

У Києві попереджають: не несіть у школу гроші

У ці дні в школах Києва починають проводити перші батьківські збори у новому навчальному році. Батьки у роздумах: скільки ж буде коштувати цей візит до школи? 


У КМДА нагадують: з метою попередження соціальної напруги та припинення збору коштів з батьків на потреби навчальних закладів у 2017  році  бюджетом міста Києва на побутові та господарські потреби  передбачено - 109,7 млн. грн. Станом на 01.08.2017 освоєно 23 млн. грн., що становить 21 %.
На один заклад орієнтовно передбачено: для ЗНЗ – 109,4 тис. грн.; для ДНЗ – по 86,9 тис. грн; для ПНЗ –102,3 тис. грн., ПТНЗ – 147,6 тис.грн.
Аби запобігти примусовим «благодійним» внескам в навчальних закладах Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА видавав кілька наказів. Зокрема від 17.10. 2013 № 791 «Про дотримання навчальними закладами міста Києва законодавства під час надходження позабюджетних коштів» і від 01.03.2016 № 138-к «Про дотримання вимог законодавства України щодо доступності і безоплатності освіти», які забороняють працівникам навчальних закладів збирати кошти, матеріальні цінності, втручатися в діяльність благодійних фондів.


 
За матерыалами https://vechirniykiev.com.ua

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua