"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

У Києві споруджують новий скляний велосипедно-пішохідний міст

У Києві споруджують новий велосипедно-пішохідний міст, який з'єднає дві туристичні зони - Володимирську гірку та Арку дружби народів. Цікава родзинка моста - скляна, прозора підлога. Це скло має багато шарів. Через ці скляні віконця можна буде спостерігати за ділянкою безпосередньо під мостом. Новий пішохідно-велосипедний міст у Києві майже готовий і тривають останні оздоблювальні роботи. Про це повідомляє КМДА.
Відкриття планується до Дня Києва, який святкується щороку в останні травневі вихідні. Мер Києва особисто перевірив безпечність скла, пройшовшись по ньому та зауважив, що роботи по його перевірці будуть тривати. Міст буде довжиною 210 м та шириною від 6 м в регулярних зонах до 14 м в зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зводять з бетону і скла.
  Концепцію пішохідно-велосипедного мосту між Володимирською гіркою й Аркою дружби народів у Києві взяли з проекту швейцарських архітекторів, які отримали за нього премію на конкурсі в 2013 році, але так і не отримали жодних коштів. Про це заявила співзасновниця швейцарської компанії "Leuppi & Schafroth Architekten" (Цюріх, Швейцарія) Стефані Шафрот.
  "Базова концепція, основні принципи проектування, форма, конструктивне рішення та матеріали були взяті з нашого проекту", - переконує швейцарський архітектор. За її словами, вони знайшли 3D візуалізації, фото і відео нинішнього мосту. "Результати нас просто шокували", - сказала Шафрот, додавши, що проекти відрізняються лише в кількох деталях, як-то: наявність чи відсутність ліфта, або скляних елементів настилу перекриття.У свою чергу київська влада запевняє, що будує міст за українським проектом.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua