"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

«Укрзалізниця» подвоїть кількість місць у Бориспільському експресі

Подвоєний склад потягів буде використовуватися для перевезення пасажирів в/з аеропорту в пікові години, - керівник «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» у суботу, 4 травня запустила тестовий рейс подвоєного потягу за маршрутом KyivBoryspilExpress.

Як повідомив напередодні керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов, подвоєний склад потягів буде використовуватися для перевезення пасажирів в/з аеропорту в пікові години.

Зазначається, що з 10 травня рейси подвоєного складу поїздів повинні стати регулярними. Склад потягів о 17:00 курсуватиме за маршрутом Київ - аеропорт Бориспіль, а о 17:41 - у зворотному напрямку.

«З початком сезону відпусток і збільшенням кількості авіарейсів додаємо місць в експресі в аеропорт «Бориспіль». Вже з наступного тижня в пікові години, а саме о 17:00 зі станції «Київ-Пасажирський» та о 17:41 назад, на цьому маршруті курсуватиме подвоєний склад поїзда. Завдяки цьому за один рейс поїзд зможе брати на борт більше 200 пасажирів», - розповів Кравцов.

Як раніше писав Styler, очільник «Укралізниці» Євген Кравцов заявив, що Бориспільський експрес чекають «позитивні зміни». За його словами, «Укрзалізниця» готує нові вагони для експресу.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» призначила три додаткових потяги на час великодніх свят. Так, додатково призначила поїзди № 219/217 Київ - Івано-Франківськ, №298/297 Київ - Херсон і №204/203 Хмельницький - Київ. Загалом на Великдень і травневі свята було призначено 27 додаткових поїздів і додаткові рейси для п'яти графікових потягів.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua