"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

В аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського завершуються будівельні роботиБудівельні роботи в терміналі завершуються.

В аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського триває фінальний етап будівельних та оздоблювальних робіт в новозведеному крилі термінала «А», призначеного для виконання міжнародних рейсів. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Мета розширення терміналу «А» - вдвічі збільшити пропускну здатність термінала та зробити аеропорт ще комфортнішим для пасажирів.

Площа термінала натепер становить 14 200 кв. м, нова площа додасть ще 9 500 кв. м.

«На першому поверсі нового крила термінала буде 18 стійок реєстрації і 9 пунктів догляду на авіаційну безпеку. 18 стійок прикордонного контролю вже встановили на другому поверсі. Пасажири проходитимуть його швидше і потраплятимуть у комфортну зону очікування з ресторанами, барами, магазинами дьюті-фрі та зоною розваг з окулярами віртуальної реальності», - розповіли в аеропорту.

Сума залучених у проект коштів оцінюється у 630 млн грн.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua