"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Поновлення роботи київських фонтанів

Столичні фонтани запрацюють після зимової перерви 27 квітня. «Київводфонд» вже активно проводить підготовчі роботи перед відкриттям.

Як і в попередні роки, два фонтанні комплекси на Майдані Незалежності працюватимуть у режимі світло-музичного шоу, а також функціонуватиме унікальний комплекс фонтанів в акваторії Русанівського каналу. Графік світло-музичних вистав змінюватиметься відповідно до часу заходу сонця.

Столичні фонтани працюватимуть до 30 вересня з 20- 23 години. А кожного понеділка робитимуть перерву для проведення необхідних технічних робіт.

На цей рік заплановано капітальний ремонт фонтану на вул. Великій Васильківській, 119/121, який був збудований близько 30 років тому. Ремонт включатиме заміну гранітного облицювання, заміну електрокабелів, оновлення підсвітки та встановлення нового насосного обладнання.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua