"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Що буде на місці аквапарку в столичному ТРЦ Dream Town


Стало відомо, що буде на місці аквапарку в столичному ТРЦ Dream Town. Аквапарк Dream Island в ТРЦ Dream Town був відкритий 15 липня 2011 року, його площа становить 24 тис. Кв. м., він є одним з найбільших критих аквапарків в Європі.

В Оболонському районі Києва на місці єдиного в місті аквапарку в другому блоці ТРЦ Dream Town відкриють спортивний хаб площею 22 тис. Кв. м. Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України (RAU). Аквапарк планують закрити 22 квітня і до кінця 2019 року завершити реконструкцію оновленого простору. На його місці будуть розташовуватися фітнес-клуб Sportlife, Discount-гіпермаркет Intersport, магазин "Спортмастер Дисконт" та інші магазини спортивних брендів в форматі "аутлет".


Крім того, до кінця року зміниться концепція всього торгово-розважального центру. Над ребредінгом працює креативне агентство Banda.- "Ви не впізнаєте Dream Town ні зовні, ні всередині, очікуються зміни", - розповів співвласник ТРЦ Гарік Корогодський.

У першому Dream Town замість продуктового маркету "Космос" відкриють другий супермаркет одного з лідерів ринку площею 3500 кв. м. Також до кінця року на першому поверсі хочуть відкрити гіпермаркет товарів для дому та декору. 30 травня в Dream Town заплановано відкриття 50-го магазину компанії JYSK, яка раніше не була представлена ​​в цьому ТРЦ.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua