Кияни за справедливість

Громадський рух

Перший сучасний шкільний спортивний комплекс побудували в Святошинському районі

  Новий шкільний спортивний комплекс середньої загальноосвітньої школи №206 ім. Леся Курбаса став першим в Святошинському районі, який отримав бігові доріжки з сучасним монолітним покриттям з поліуретанової суміші.

  Про це повідомили в прес-службі Святошинської районної в Києві держадміністрації.

  Таким чином, до складу багатофункціонального шкільного спорткомплексу увійшли: футбольне поле з системою штучного покриття, легкоатлетичні доріжки, баскетбольний майданчик, система енергоефективного LED-освітлення і антивандальне огорожу. Крім того, поруч знаходиться майданчик для занять воркаутом.

  Побудовані доріжки з поліуретановим покриттям є біостійкими, водонепроникними, всепогодними, стійкими до ультрафіолетового випромінювання і екологічно безпечними. Таке покриття дозволить не тільки підвищити якість і безпеку занять з фізичної культури учнів закладу, а й проводити на базі спорткомплексу змагання з легкої атлетики на професійному рівні.

  Роботи з реконструкції та облаштування спорткомплексу навчального закладу здійснювалися в 2017-2018 роках за Програмою соціально-економічного розвитку міста Києва в Святошинському районі.

  "Район три роки поспіль збільшує капіталовкладення в створення сучасної спортивної інфраструктури. Ми продовжуємо її вдосконалювати: починали з облаштування футбольних полів, в районі вже є двадцять, а зараз опановуємо технології обладнання професійного покриття на поліуретановій основі для бігових доріжок. Спортивний комплекс 206 школи, це наш перший об'єкт із застосуванням зазначених матеріалів ", - заявив голова Святошинської РДА Володимир Каретка.

  За матеріалами kievvlast.com.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua