Кияни за справедливість

Громадський рух

В столиці шукають місце для пам'ятника загиблим воїнам АТО

  Почалися пошуки ділянки у Києві, на якій буде розміщено Меморіал загиблим киянам-учасникам антитерористичної операції на сході України. Про це повідомили profidom.com.ua.

  "З початку збройного конфлікту на Донбасі загинуло понад 350 киян, - розповів заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп. - Це велика втрата, це біль. І перший порив киян - нагадати мирної столиці про наших героїв, показати їх портрети, встановити пам'ятні дошки на школах. Ми бачимо чимало прикладів такого щирого прояву поваги до загиблих киянам-учасникам АТО. У той же час міська влада отримує багато звернень про необхідність створення масштабного меморіального комплексу, який стане шанованим місцем для кожного. Прийнято рішення почати пошуки місця для майбутнього меморіалу ".

  В робочу групу, яка займеться вибором ділянки під пам'ятний комплекс, включені представники КМДА, а також керівники громадських організацій ветеранів АТО, матерів загиблих і сімей безвісти зниклих.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua