Кияни за справедливість

Громадський рух

Портрети Амосова та Патона з'явилися на Київських трамваях

  Продовжуюь проект "Видатні українці" у "Киевпастрансі" у рамках якого на Борщаговской лінії швидкісного трамвая вагони транспорту прикрашають портретами відомих людей.
121
  В січні перші два трамваї присвятили Ганні Київською і Ярославу Мудрому. Тепер до них приєдналися ще дві видатні особистості. Про це стало повідомив Директор Департамента транспортной инфраструктуры КГГА Сергей Майзель на своей странице в Facebook.
  До Ганни Київської і Ярослава Мудрого приєдналися геніальний хірург - Микола Амосов та вчений, директор Інституту електрозварювання - Борис Патон. Тепер їх портрети прикрашають нові польські трамваї Pesa. В КМДА повідомили, що інформацію про цих людей можна також побачити на моніторах усередині вагонів.

  Нагадаємо, Борис Патон (народився в 1918 р.) - це видатний український учений-металург. З 1962 року займає пост президента Національної академії наук України. Автор більше 1000 публікацій і 400 винаходів. Усе життя вивчав і удосконалював технології зварювання металів. Крім того, Борису Патону належить ідея методу електрозварювання м'яких тканин, який застосовується під час хірургічних операцій.

  Микола Амосов (1913-2002 рр.) - видатний український учений-медик, кардіохірург. У 1963 році першим в тодішньому СРСР створив протез мітрального клапана. Заснував в Києві Інститут серцево-судинної хірургії. Пропагував здоровий спосіб життя. У 2008 році був визнаний другим після Ярослава Мудрого великим українцем за результатами опитування громадської думки "Великі українці".

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua