Кияни за справедливість

Громадський рух

Фестеваль доброти і творчості відбудеться в столиці

   У Києві відбудеться грандіозне свято 21 лютого 2018 року, у Міжнародний день рідної мови.

   Понад 600 юних фіналістів Київського фестивалю дитячої творчості «Обдаровання-2018» зійдуться на великій сцені Міського палацу дітей та юнацтва . Кожен з учасників, а це юні таланти віком від 3-х до 16-ти років, вже виборов місце у фіналі з хореографії та вокалу, ставши переможцем відбіркових турів. Лейтмотивом свята творчості стали слова з відомої пісні «У слові «ми» – сто тисяч «я».Тепер справа за глядачами та журі. Фестиваль «Обдаровання – 2018» – це очікування казки, несподіванки, зустрічі з відомими виконавцями та телеведучими. Повідомляємо з посиланням на КМДА.

    Усіх бажаючих запрошується стати учасниками дійства та підтримати юні таланти!

    Початок Гала-концерту Київського фестивалю дитячої творчості «Обдаровання – 2018» о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua