Кияни за справедливість

Громадський рух

У Києві безкоштовна виставка картин про Революцію Гідності

     1 лютого о 14:00 на Майдані Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам’яті та ТЦ GLOBUS презентують мистецький проект Івана Пішти “Спогади на полотні”.

     Виставка стане нагодою зануритись у свої спогади для учасників Революції Гідності. Побачити власні пережиті історії у картинах автора. Для тих хто про Майдан знає з чужих вуст – зможуть відчути настрій, з яким українці виборювали власний вибір свого майбутнього.
     Іван Пішта – професійний художник із активною громадянською позицією. Від початку Майдану і до сьогодні займається волонтерською діяльністю. Більшість коштів, отриманих від продажу картин, ідуть на підтримку війська та на допомогу потребуючим дітям. Роботи Івана Пішти перебувають у приватних колекціях в Україні та закордоном.
     Іван Пішта розповів: "У червні 2014 року я намалював першу роботу з серії "Cпогади на полотні". Хотілось віддатися роботі повністю, але не склалося – громадська активність, волонтерство і робота займали майже весь мій час, тож реалізація моїх намірів затягнулася… Сьогодні надворі 2018. Сьогодні я готовий показати те, над чим я працював останні роки, але сказати, що проект "Cпогади на полотні" закінчений, я не кваплюся."
     Вхід вільний. Відкриття виставки: 1 лютого о 14:00.
     Місце проведення: ТЦ GLOBUS 2, виставковий простір на 1 поверсі за монументом Незалежності.
     Ознайомитися з художнім мистецтвом можна щодня з 10:00 до 20:00 з 1 до 25 лютого 2018 року, без вихідних. 

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua