Кияни за справедливість

Громадський рух

«Пісні Війни» соціально-мистецький проект для підтримки бійців АТО

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України було презентовано альбом сучасних фронтових пісень «Пісні війни».

Учасники соціально-мистецького проекту передали в подарунок 5000 примірників для української армії. Примірники альбому вручили представнику Генерального штабу полковнику Володимиру Матвійчуку, який заявив, що всі компакт-диски відправлять на передову українським бійцям до Дня захисника Вітчизни.

До компакт-диску увійшло 15 україномовних композицій,написаних українськими захисниками. Серед учасників проекту були – воїн АТО, поет і бард Олексій Бик, лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк та представник видавництва «Наш формат» Олександр Дубиківський, «Піккардійська Терція», Сергій Василюк, співак і композитор Павло Табаков, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, Фома із групи «Мандри», Арсен Мірзоян, співачка Анастасія Приходько й інші відомі виконавці.

Більшу частину тиражу безкоштовно розповсюдять у районі воєнних дій на сході України, а також у військових частинах, полігонах і госпіталях. Частину дисків відправлять і до музичних шкіл та училищ по всій країні.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua