Кияни за справедливість

Громадський рух

У київських школах катастрофічно не вистачає підручників

Цього року київські школярі зіткнулися з проблемою браку підручників. В середньому на клас, в якому вчаться 30 дітей, видають не більше 20 підручників.


Інформацію про нестачу підручників підтверджують батьки школярів.
«На клас, в якому вчаться 30 дітей, школа отримала 20 підручників. У школі кажуть, що будуть вирішувати, як їх ділити: або по одному на двох чоловік, які живуть поруч, або завантажувати з інтернету, або купувати за свій рахунок », - розповів тато п'ятикласниці Карини. За його словами, батьків запросили в школу отримати книги, але коли всі прийшли, з'ясувалося, що підручників менше, ніж дітей.
У департаменті освіти КМДА пояснили, що в цьому році кількість школярів збільшилася на 10% в порівнянні з минулим роком, і заявили, що проблему вирішать.
«Заяви на вступ в школи подали понад 32 тис. учнів. У зв'язку зі збільшенням кількості дітей мерією виділено 4 млн грн на закупівлю додаткових підручників. Книги отримають всі діти », - запевнили у відомстві.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua