Кияни за справедливість

Громадський рух

Культурна столиця

Про Василя Стуса у Києві почали знімати фільм

  Розпочався знімальний період художнього фільму «Птах душі» на Хрещатику. Назва виробництва UM-GROUP за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Проект цього фільму став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно.  Про це повідомили mediabusiness.com.ua.

Детальніше...

Для любителів екстриму відкрили оглядовий майданчик в Києві

В Києві для екстремалів знову відкритийоглядовий майданчик для відвідувачів. Він знаходиться в щиті монумента "Батьківщина-Мати" на висоті 91 метр. Розрахований майданчик тільки для повнолітніх відвідувачів.

Детальніше...

Нове дорожнє, сучасне огородження встановлюють у Києві

  Дорожники виконують роботи по установці сучасного дорожнього огородження «VARIO-GUARD», для підвищення безпеки дорожнього руху в рамках виконання робіт з капітального ремонту вул. Дружби Народів.

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua