Кияни за справедливість

Громадський рух

Культурна столиця

Для пасажирів в метро Києва може з'явитися новий сервіс

   Нові інформаційні табло можуть встановити на всіх станціях київського метро, ​​які будуть відраховувати час до прибуття наступного поїзда. Відповідний проект був зареєстрований в Київраді 3 серпня.

Детальніше...

На Поштовій площі активісти перекрили пішохідну зону

У Києві 10 серпня активісти перекрили пішохідну зону на Поштовій площі через загрозу затоплення древніх розкопок. Протестуючі також планували перекрити проїжджу частину, але на даний момент огородили стрічками тільки пішохідну зону.

Детальніше...

У Києві збільшиться кількість моніторів-довідників

  32 інформаційніх монітора планують доустановити в Києві. Вони призначені для інформування громадян про послуги туристичної сфери довідкові телефони, сайти. Крім того, завдяки таким інфокіосків можна скласти карту маршруту.

Детальніше...

У Києві нову вулицю назовуть на честь Аміни Окуевой

  Нову вулицю в Шевченківському районі Києва комісія з перейменувань вирішила назвати ім'ям Аміни Окуевой. Найближчим часом почнеться громадське обговорення цього питання, якщо більшість проголосує на підтримку рішення, то Київрада за це проголосує. Про це заявила депутат міськради Олеся Пинзеник.

upload-ek7OLblqHZA-pic905-895x505-94163.jpg

Детальніше...

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua