"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Новообраний президент та вибори до ВРУ

Громадська організація «Рух Кияни за справедливість» вітає усіх з новообраним Президентом.

Ми віримо та готові сприяти в побудову суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави - України, в усіх її напрямках.

Також, варто зазначити, що сьогодні, в п'ятницю, 24 травня, починається виборча кампанія позачергових виборів народних депутатів.

Відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" виборчий процес позачергових парламентських виборів починається з наступного дня після опублікування Указу без прийняття Центральною виборчою комісією будь-якого рішення щодо його початку.

Указ Президента про розпуск Верховної Ради і дострокове проведення парламентських виборів був опублікований в газеті "Урядовий кур'єр" 23 травня.

У ЦВК відзначили, що Центральна виборча комісія готова і здатна здійснювати встановлені законом функції щодо проведення позачергових виборів депутатів 21 липня 2019 року. 20 травня під час інавгураційної промови оголосив про розпуск парламенту. 21 травня він підписав указ про дострокове припинення повноважень парламенту. У четвер, 23 травня, указ вступив в силу після опублікування в "Урядовому кур'єрі".

Продовжуємо будувати сильну та незалежну Україну разом з Громадською організацією «Рух Кияни за справедливість».

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua