"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

У Києві закупили 10 старих трамваїв за ціною нових

  Комунальне підприємство "Київпастранс" уклало договір з "Татра-Юг" на поставку 10 трамваїв на суму 428 млн грн. Про це свідчить тендер в системі Prozorro.

  Договір був укладений в середу, 19 грудня. Згідно з його умовами, вагони повинні бути поставлені з грудня 2018 по грудень 2019 року. Про це повідомили delo.ua.

  Сьогодні перший вагон знаходиться в Дарницькому депо ще з початку травня 2018 року. Довжина одного вагона - 26 метрів, при цьому він зможе перевозити 278 пасажирів.

  Тендер був опублікований 28 вересня 2018 року. Початкова сума закупівлі - 430,5 млн грн.

  Всього заявки на участь в тендері подали чотири компанії - "Татра-Юг", Київський завод електротранспорту, "БКМ Україна", "Торговий дім УКВЗ Україна". До участі в тендері були допущені перші дві - "Татра-Юг" та Київський завод електротранспорту.

Переможцем стала компанія "Татра-Юг", яка запропонувала ціну майже на 2 млн нижче від початкової.

У той же час експерти по транспорту сумніваються в тому, що місто виграло від покупки трамваїв.

  "Вагон базується на технологіях 80-х, при цьому варто практично як сучасна Pesa. За кошти, витрачені на 1 такий вагон можна було купити 6 частково низькопольних вагонів в кузові T3UA-3, побудованих на тому ж технологічному рівні. Сполучені попарно, ці 6 вагонів склали б 3 потяги не меншою місткості, з двома майданчиками з низькою підлогою", - зазначає Антон Гаген.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua