"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Київрада прийняла бюджет Києва на 2019 рік

  Київрада в цілому підтримала проект бюджету Києва на 2019 рік. Таке рішення підтримали 87 депутатів. "Проти" проголосували депутати фракції "Свобода".

  У фінальному варіанті дохідна частина бюджету Києва на 2019 рік складе 57,4 млрд грн. Він виріс після внесення правок депутатами Олександра Харченко ( "Солідарність") і Леоніда Антоненка ( "Київська команда").

  Додаткові 260 млн грн, запропоновані Антоненко, було вирішено направити на будівництво метро на Виноградар. Таким чином, на метро на Виноградар буде виділено 1,26 млрд грн. Таке рішення підтримали 84 депутати Київради.

  Найбільші суми спрямовані на освіту (17,9 млрд гривень), охорону здоров'я (10,7 млрд гривень) та соціальний захист (8,8 млрд гривень). Загалом, витрати і доходи бюджету становлять 57,4 мільярда гривень.

  "Щодо транспортної інфраструктури - тут витрати в межах 7 млрд гривень. Фінансування житлово-комунального господарства становить 5,5 млрд гривень. На галузь культури передбачено 1,4 мільярда гривень і 847 млн ​​- на фізичну культуру і спорт", - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

  Також Київрада виділила 700 тис. Грн на поектування семи веломаршрутів:

велосипедної доріжки по Набережному шосе від Поштової площі до моста Патона;

велосипедної доріжки по веломаршруту "Воскресенка - Московський міст - Центр".;

велосипедної доріжки по веломаршруту "Куренівка - Центр";

велосипедної доріжки по веломаршруту "Лісовий масив - Центр";

велосипедної доріжки по веломаршруту "Солом'янка - Центр";

велосипедної доріжки по веломаршруту "Оболонь - Центр";

велосипедної доріжки по веломаршруту "Виноградар - Центр".

  У бюджеті Києва на 2018 зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок.

  Раніше Київрада підтримала проект бюджету столиці на 2019 рік за основу. "За" проголосували 90 депутатів.

  Розмір бюджету Києва на 2019 рік складе 56,9 млрд грн. Найбільше грошей в бюджет надійде від податку на доходи фізичних осіб - 22 млрд грн, а також з єдиного податку - 5,7 млрд грн.

  Резервний фонд бюджету - 265 млн грн.

  4 грудня 2018 року Київрада прийняла до розгляду бюджет Києва-2019 (з доходами і витратами в розмірі 54,9 млрд гривень) та проект фінансування в 2019 році Програми економічного і соціального розвитку Києва в сумі в 11,9 млрд гривень.

  Народним обранцям, комісіям Київради, депутатським фракціям і членам територіальної громади столиці було встановлено термін подачі своїх пропозицій і зауважень до цих документів до 9 ранку 7 грудня 2018 року.

  За сферу бюджету і фінансів в столиці з 21 грудня 2017 року відповідає перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Департаментом фінансів КМДА з 2012 року керує Володимир Репік. Департамент економіки та інвестицій КМДА з 16 лютого 2018 року очолює Наталія Мельник.

  За матеріалами delo.ua.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua