"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

Киянам підвищують тарифи на тепло

  Національна комісія, яка займається регулюванням в сферах енергетики і комунальних послуг 10 грудня підвищила тариф на виробництво тепла для населення комунальним підприємством Київтеплоенерго. Про це повідомляє ura-inform.com. Зміни вступають в силу з 1 січня 2019 року.

  Підвищили тариф для виробництва та надання населенню послуг з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води. А також виріс і тариф на виробництво тепла для релігійних організацій. Його підняли 105,8%. Сума збільшилася з 478,56 грн за Гкал до 985,02 грн за Гкал.

  Для бюджетних організацій та інших споживачів тариф на тепло знизився на 17,1%, - з 1187,75 грн за ГКал до 984,67 грн за Гкал.

  Також, трохи раніше, влада Києва вирішила підвищити тарифи на вивіз сміття на 27%. Таким чином, послуга вивезення 1 кубометра твердих відходів силами комунального підприємства Київкомунсервіс буде коштувати не 115,09 гривень, а 159,1 гривень. В середньому в місяць замість колишніх 20-25 гривень кияни будуть оплачувати за послугу близько 26-32 гривень. Сума розраховується, виходячи з кількості проживаючих у квартирі людей.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua