"Рух кияни за справедливість"

СТОЛИЧНА ІНІЦІАТИВА

У столиці під посольством РФ зібралися активісти

  Під посольством Російської Федерації, 27 листопада, активісти влаштували акцію на підтримку викрадених на території тимчасово окупованого Криму. На сьогоднішній день число зниклих людей перевалило за 40.

  Активісти громадської організації «Крим SOS» проводять подібний мітинг не вперше, проте справи про зникнення людей все ще не розслідують. Про це повідомив kiev.informator.ua.

  Організатори мітингу розповіли, що кілька викрадених людей знаходили по-звірячому убитими в Криму і в Росії.

  Мітинг пройшов під гаслом «Нам тільки запитати». Учасники акції додали, що прагнуть повернути Крим в першу чергу для того, щоб розслідування справ про зникнення зрушила з мертвої точки.

  Мирний мітинг почався о 11:00. Під посольство РФ вийшли активісти з плакатами, на яких написали імена викрадених російськими спецслужбами в Криму. Кожен активіст підходив до «співробітникові ФСБ» з питанням про розслідування. У відповідь активіст у формі співробітника служби безпеки одягав маску з символом мовчання.

  Таким чином учасники мітингу продемонстрували, що співробітники Федеральної служби безпеки Росії з 2014 року не розслідують справи про викрадення людей в Криму. Активісти зазначили, що таким чином спецслужба тримає в страху жителів півострова.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua