Кияни за справедливість

Громадський рух

У Києві знову заборона на продаж алкоголю

  24 жовтня набуло чинності рішення Київради про обмеження продажу спиртовмісних напоїв із 23:00 до 10:00. А саме рішення №1529/5593 від 27.09.2018 «Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у м. Києві». Про це повідомили infa.ua.

  Передбачається обмеження,згідно з документом, продаж спиртовмісних напоїв із 23:00 до 10:00.А точніше забороняється торгівлі вином, пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями в МАФах і стаціонарних об’єктах торгівлі. Правило не поширюватиметься на заклади ресторанного господарства – кафе, бари, заклади громадського харчування тощо.

  У мерії переконані, що ухвалення цього проекту рішення дозволить зменшити обсяги вживання алкогольних напоїв у Києві. Це своєю чергою знизить рівень злочинності та смертності, а також збільшить тривалість життя населення.

 

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua