Кияни за справедливість

Громадський рух

Знизився попит в Києві на контрактну військову службу

  Диднаміка даних про укладення в Києві договорів на контрактну військову службу знизилася на 60%.

Картинки по запросу фото военні контрактники


  Тільки 942 киянина уклали контракти на військову службу за весь 2017 рік замість 1320, передбачених планом. При цьому в 2016-му контракти зі Збройними Силами України уклали тисяча шістсот тридцять один чоловік. Про це стало відомо з повідомлення депутата Київради Олександра Пабата на його сторінці в Facebook з посиланням на дані Київського військового комісаріату.

  Депутат Київради написав: "Динаміка даних, наданих Київським міським військовим комісаріатом в свою чергу свідчить про зниження попиту на контрактну службу. Пік волевиявлення (тисячу шістсот тридцять одна службовець за контрактом) припав на 2016 рік, що на 60% вище показника 2017 року ».

  У 2015 році контракти зі Збройними Силами України уклали 332 людини, в 2014-му - 207 відомо від наданої Київським військовим комісаріатом інформації.

  Жителі столиці в 2017 році заплатили 2,39 млрд гривень військового податку. Ця сума становить 16% -у частку від загальноукраїнської суми військового збору.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua