Кияни за справедливість

Громадський рух

У Києві прискорили рішення про виділення землі під меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні

    Прискорила процедуру виділення землі Верховна Рада, - під меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні у Києві. За відповідні зміни до прикінцевих положень закону про регулювання містобудівної діяльності №6659 проголосували 255 депутатів.

    З декількох ділянок складається територія, яку планувалося віддати під меморіально-музейний комплекс. З них, частина перебувають у комунальній власності, частина - в державній, а саме в постійному користуванні держпідприємства "Готель Україна".

    Прийнятим законопроектом вирішено не вказувати конкретні адреси земельних ділянок, які виділяються під будівництво меморіального комплексу, щоб спростити виділення землі.

    Президент Петро Порошенко, 21 листопада 2016 року -розпорядився вирішити питання про виділення землі для музею Революції гідності на Алеї героїв Небесної сотні.

    Верховна Рада,21 лютого 2017 року - дозволила виділити землю в Києві під меморіал Небесної сотні і музей Революції гідності.

Про рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua