Кияни за справедливість

Громадський рух

Скандальний ДПТ Відрадного - громада проти

Київська влада пам’ятає про людей тільки під час виборів. З часів Черновецького це вже увійшло в звичку. Ось і на цей раз Київрада затвердила Детальний план території (ДПТ) в межах бульвару Вацлава Гавела (І. Лепсе), вулиць Суздальської, Академіка Білецького і залізниці в Солом'янському районі столиці.

Анатолій Артемчук Лідер руху «Кияни за справедливість», голова Соломянськоі районної організації РПЛНа затвердження документа, який не відповідає чинному Генплану Києва, більшості в столичній міськраді було потрібно не більше 5 хвилин. Тепер в мікрорайоні вже легально буде побудовано близько десяти нових багатоповерхівок. Також знесуть ряд гаражних кооперативів - зрозуміло, всупереч волі їхніх власників.


Замовником цього ДПТ виступив Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (КМДА), виконавцем - ТОВ "Виробничо-технічне агентство". Документ був розроблений за гроші КП "Житлоінвестбуд-УКБ", яке, ймовірно, і планує побудувати на зазначеній території найбільше квадратних метрів.

Площа зазначеного ДПТ становить 200 га. Житлову забудову збільшать з 42,1 га до 56,3 га. Прогнозується, що щільність населення зросте з 336 чоловік/га до 476 осіб/га. Це додатково навантажить вже і без того перевантажені комунікації. Сто сорок тисяч осіб це забагато, коли за останні роки не побудовано нових шкіл і дитсадків та інших соціальних об’єктів. Депутати вирішили "впихнути" в мікрорайон якомога більше нового житла. Саме про це при розгляді документа на засіданні земельно-містобудівної заявляли представники Радикальної партії Олега Ляшка в Солом`янському районі.
Крім того відомо, що на проведених раніше громадських слуханнях мешканці зазначеної території виступили проти прийняття ДПТ в такому вигляді. Адже, щоб побудувати нові багатоповерхівки знадобиться знести ряд гаражних кооперативів, що стоять уздовж залізниці. Проти були і представники ЗАТ "Кисневий завод". Але жодне із зауважень громадськості в проекті цього ДПТ враховано не було.


На засіданні Київради 20 грудня цей проект рішення розглядався вночі останнім бо під кінець засідання завжди буває меньше шуму і уваги небайдужих громадян.
У підсумку, голосування за зазначений ДПТ увінчалося успіхом: кнопку "за" натиснули 75 депутатів. 43 голоси за проект дала фракція "Солідарність", 14 голосів - фракція "Єдність", 12 голосів - фракція "ВО" Батьківщина ".
Цікаво, коли Київська влада буде дбати про людей а не про свої кишені і кишені забудовників?

Анатолій Артемчук Лідер руху «Кияни за справедливість», голова Соломянськоі районної організації РПЛПро рух «Кияни за справедливість»

Рух "Кияни за справедливість" об'єднує небайдужих киян, які готові боротися з найгострішими проблемами міста: стихійною вирубкою зелених насаджень, незаконним будівництвом, свавіллям у сфері ЖКГ, бездіяльністю чиновників, поліпшувати екологічну ситуацію столиці і забезпечувати комфортні та гідні умови для життя населення. 

Опитування

Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
  • Голоси: (0%)
Всього голосів:
Перший:
Останній:

Прогноз погоди

Курс валют

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua